• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

زاویه فک

زاویه‌دار کردن فک و صورت
امروزه روش‌های بسیاری برای تغییر حالت فک و زاویه‌دار کردن فک و صورت ، برای افزایش جذابیت فرد وجود دارد.
صورت انسان به‌عنوان اولین بخشی از بدن که در ارتباط با فرد دیگر دیده می‌شود و یا مهم ترین چیزی که از یک فرد به یاد می ماند، نقش مهمی در زیبایی ، جذابیت و طراوت جوانی او دارد. شکل و قالب صورت هر کس نیز مهم ترین شاخصه در سنجش جذابیت اوست. قالب صورت افراد را می‌توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد؛ اما مهم ترین بخش قالب صورت را می‌توان چانه و فک هر فرد دانست که به دو شکل مربعی و یا V شکل تقسیم می‌شوند.

فک V شکل ،از انواع موردقبول و همگانی در سنجش زیبایی هر فرد، به‌خصوص خانم‌ها است. چراکه فک مربعی شکل بیشتر نشانه مردانگی است. البته باید توجه داشت که به‌جز افرادی که به‌صورت ارثی فک مربعی شکل دارند و اصطلاحاً صورتهای آسیایی گفته می شود، بقیه افراد با برخی از رفتارها همچون جویدن بسیار آدامس و یا دندان‌قروچه کردن، به این حالت مبتلا می‌شوند.

می‌توان با تزریق ژل و یا چربی گرفته‌شده از بدن فرد، دوباره ظاهری زیبا و با طراوت برای وی به ارمغان می‌آورد. در این عمل می‌توان با برجسته‌سازی برخی از نقاط کلیدی صورت، فک و صورت را به شکل متناسب زاویه‌دار کرد. در برخی از افراد که به دلیل بالا رفتن سن دچاری افتادگی و از بین رفتن حجم در فک مواجه شده‌اند، با تزریق می‌توان حجم ازدست‌رفته را دوباره در این مناطق بازسازی کرد.

همچنین افرادی که گونه‌هایی ضعیف و افتاده دارند، با تزریق می‌توانند دارای گونه‌های برآمده و زیبا شوند که در زیبا دیده شدن ‌صورت آن‌ها تأثیر به سزایی دارد. از طرفی گاهی تزریق ژل در چانه و برجسته سازی آن، می‌تواند باعث زاویه‌دار شدن فک و صورت شخص بشود. در تزریق ژل و چربی باید به این مسئله توجه داشت که این روش برگشت‌پذیر است و پس از طی دوره آن، باید دوباره تزریق انجام بگیرد. دوره درمان و نقاهت این روش بسیار کوتاه است و پس از تزریق فرد می‌تواند به فعالیت‌های قبلی خود بازگردد.

 


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT