• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تزریق چربی

تزریق چربیتزریق چربی جهت از بین بردن چین و چروک ها و برجسته کردن نقاط مختلف بدن به عنوان یکی از مشهورترین عمل های زیبایی کاربرد دارد.
 از عوامل مهم ظاهر شدن علایم پیری و بوجود آمدن چین و چروک های پوستی کاهش چربی پوست بوده که در طی آن، کلاژن و الاستین موجود در پوست صورت شروع به تحلیل( شکستن و کاهش یافتن) می‌نمایند و با تزریق چربی مجددا این کاهش حجم جبران می شود.
کاهش چربی صورت سبب پدید آمدن انواع خطوط ریز و یا عمیق، چین و چروک و حفره هایی در صورت میگردد. هم چنین کاهش چربی زیر پوست باعث بوجود آمدن گونه‌های فرو رفته و نازک شدن لب‌ها نیز میگردد. این حفره ها و خطوط باعث ایجاد خط لبخند، خط اخم، ایجاد چین و چروک در روی پلک ها نواحی اطراف پلک پایین، اطراف چشم، گونه و شقیقه میشوند. بوسیله بوتاکس میتوان بعضی از این مشکلات را حل کرد البته به شرطی که خطوط ایجاد شده عمیق نشده باشند در غیر اینصورت بوتاکس هم کاری از پیش نخواهد برد .
 تزریق چربی در این اینجا بهترین روش موجود است که همان روش استفاده از پر کننده هاست یعنی باز گرداندن حجم به صورت و پر کردن حجم از دست رفته با فیلرها( چربی یا ژل و ...) است.  و بهترین پر کننده همان چربی طبیعی خود بدن است. با توجه به اینکه چربی از خود بدن برداشت میشود(در طی عمل های زیبای لیپو ماتیک وساکشن) و در صورت برداشت درست ساختار چربی تا 90 درصد سالم مانده و پس از تزریق به فعالیت خود ادامه میدهد و عوارض مانند پس زده شدن توسط بدن ندارد و در هر حجمی قابل انجام است( سایر پرکننده ها در حجم های بالا گران قیمت هستند)  تزریق چربی بهترین روش موجود جهت از بین بردن چین و چروک  در نواحی مختلف بدن به ویژه در صورت است.
با تزریق چربی میتوان برجسته کردن گونه ها لب ها چانه و....را نیز انجام داد. امکان باز سازی و بر جسته کردن سینه و باسن و نواحی گود رفته در صورت مانند شقیقه و گونه و  زیبا سازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست دست و پرکردن اسکار محل زخم و سوختگی ها از عوامل استفاده زیاد از روش تزریق چربی است.
مناسب ترین مکان های برداشت چربی در افراد مختلف باهم فرق دارد و ناحیه ای  مناسب است که چربی آن با رژیم غذایی و ورزش های سخت هم کم نمی‌شود . در حالت کلی بهترین نواحی برداشت چربی جهت تزریق چربی قسمت های خارجی ران و باسن است. از چربی موجود هرنقطه از بدن میتوان جهت تزریق چربی استفاده کرد ولی با توجه به اینکه چربی مقاوم تر در نواحی پهلو ها ، رانها ، کنار زانو و زیر شکم موجود است از این نواحی بیشتر استفاده میشود.
برای نتیجه گیری بهتر تزریق چربی باید 4-2 مرتبه تکرار شود در این صورت نتایج حاصله مطلوب تر خواهد بود.
دلایل بسیاری سبب محبوبیت روش تزریق چربی شده است که مهمترین آنها احتمال ایجاد واکنش آلرژیک در این روش به دلیل استفاده از بافت های خود بدن بسیار کم است و به همین توسط سیستم ایمنی بدن جسم خارجی شناخته نشده وپس زده نمی شود. با توجه به دوام و ماندگاری تزریق چربی نسبت به سایر فیلرها و عدم امکان جابجایی در زیر پوست تزریق چربی محبوبیت بالای دارد.


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT