• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت با اهداف پرکردن خط های دور دهان وخط لبخند، و پر کردن نواحی لاغر و گود رفته صورت مانند دور چشم انجام میشود.
اواین نکته در همه عمل های زیبایی و تزریق چربی به صورت لزوم انجام آنها توسط متخصصان پوست یا جراحی پلاستیک است زیرا امکان بروز عوارض جبران ناپذیر در صورت انجام تزریق چربی به صورت توسط افراد غیر متخصص بسیار زیاد است.
در حال حاضر  روش‌های متفاوتی برای جوان‌سازی صورت وجود دارد روش‌های تزریقی از بیشترین موارد در بین این روشهاست و در میان روش‌های تزریقی، تزریق چربی با استفبال بیشتر از بقیه جهت از بین بردن چین و چروک‌های صورت، چاق کردن صورت و دستها و برجسته نمودن گونه مورد استفاده قرار میگیرد.
تزریق چربی به صورت برای ازبین بردن چین وچروک وچاق کردن صورت به خصوص در عوارض ناشی از افزایش سن اثر بخشی قابل توجهی دارد هم چنین برای تمامی سنین که صورت لاغری دارند روش مناسبی است.
نحوه انجام تزریق چربی به صورت
تزریق چربی به صورت از طریق برداشت چربی از ناحیه نشیمنگاه، پهلو، شکم یا سایر مناطق بدن و تزریق آن به محل مورد نظر انجام میگیرد. تزریق چربی در سایر قسمت های بدن نیز مانند پشت دست‌ها، نشیمنگاه و پستان هم امکان پذیر است. 
تزریق چربی به صورت باعث برجسته تر شدن گونه، کم شدن خط لبخند یا محو آن میشود این عمل سبب لیفت صورت نیز می‌شود. تزریق چربی به صورت با دیگر روشها مثل لیفت صورت و جراحی بینی و .... نیز انجام میشود.
بیشترین کاربرد تزریق چربی استفاده از چربی به عنوان پر کننده جهت بهبود کاهش چربی صورت که با بالا رفتن سن مشهود است، از بین بردن چین و چروک های عمیق صورت،رفع و پرکردن اسکار فرورفته و اثر بریدگی‌ها ، رفع مشکلات مادرزادی، برجسته نمودن: گونه ؛ باسن، سینه، لب‌ها و پرکردن به منظور زیبایی پشت دست ها است.
بیمارانی که خواهان تزریق چربی به صورت ویا سایر اندامها هستند باید در سلامت جسمی متناسب با شرایط عمل باشند و هم چنین قبل از عمل با انجام مشاوره اقدامات قابل انجام شرح داده شده تا سطح انتظارات بیمار مشخص و واقع بینانه تر گردد. هم چنین قبل از عمل باید بررسی شود که بیمار از چه نوع داروهای استفاده میکند اگر این داروها مانند وارفارین آسپرین و ویتامین e که سبب عدم کنترل در خونریزی میشود سبب ایجاد مشکل میشوند وبررسی شود که بیمار به انواع داروهای بی حسی آلرژی نداشته باشد.
تزریق چربی به صورت و کلا تزریق چربی شبیه پیوند سلول از یک قسمت بدن به قسمت دیگر است.با توجه به اینکه بافت چربی بافتی پرخون بوده و از نظر متابولیک نیز بسیار فعال است در صورتی که ساختمان چربی در حین عمل تغیر نکند و حفظ شود  بافت چربی بیشتری در محل پیوند باقی خواهد ماند.
تزریق چربی تزریق چربی به صورت برتری های نسبت به سایر روشها دارد که سبب استفاده بیشتر از آن میشود در تزریق چربی به دلیل وجود منبع چربی در بدن خود فرد،باعث دستیابی به منبع بسیار ارزان‌تر و به صرفه‌تر از  فیلرها که گران هستند مخصوصا در حجم های بالا میشود.هم چنین این عمل قابل تکرار بوده و کم عارضه تلقی میشود. دلیل دیگر انتخاب چربی بدن دوام بیشتر چربی از اکثر فیلرهای قابل جذب (اسید هیالورونیک) است و میتواند دائمی هم باشد.وجود منبع چربی در همه سبب دستیابی آسان‌تر به آن میشود. تزریق چربی به صورت به آسانی با دیگر روش‌های جراحی انجام پذیر است.
در برداشت چربی با روش صحیح  و درست و دقت لازم در حین عمل و سانتریفیوژ درست، 90 درصد از سلول‌های چربی زنده مانده و فعالیت طبیعی خود را از سر خواهند گرفت.
 


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT