• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پروتز سینه

پروتز سینه


از عمل های جراحی زیبایی پروتز سینه،دارای شهرت و محبوبیت فراوانی است پروتز سینه جهت زیبا سازی سینه از طریق افزایش حجم آن استفاده میشود.
 با عمل پروتز سینه داشتن میتوانید سینه‌های بزرگ‌تر و حجیم‌تر داشته باشید از پروتز سینه جهت جبران حجم از دست رفته سینه که در اثر عوامل مختلفی همچون سوانح مختلف و یا سرطان سینه و شیردهی، حاملگی، کاهش وزن و سوءتغذیه، استفاده میشود.
 کلیات عمل جراحی پروتز سینه
پروتز سینه که از طریق جراحی انجام میشود، یک عمل زیبایی ایمن است که در زمانی یک تا دو ساعته تحت بیهوشی عمومی انجام میگردد. ولی با همه این اوصاف مشاوره فرد متقاضی با جراح پیش از عمل و تعیین اندازه و نوع پروتز بر اساس شکل ظاهری بدن و برسی روشهای دیگر بزرگتر کردن سینه جهت اخذ نتیجه مطلوب ضروری است.
در انجام عمل پروتز سینه انتخاب اندازه و نوع پروتز بر اساس پهنای سینه، ارزیابی کردن پوشش نسج نرم سینه و بافت سینه انجام میگیرد.در برخی موارد بیماران و بخصوص کسانی که در اثر حوداث و بیماری سینه خود را از دست داده اند، نسبت به انجام این عمل مل حس خوبی ندارند و ذهنیت از دست دادن شکل طبیعی بدن را دارند ولی پس از عمل احساس بهتری نسبت به این تغییرات در آنها ایجاد میشود.
در عمل جراحی پروتز سینه جهت جا گذاری پروتز در سه محل 1- زیربغل 2-  محل بافت اطراف نوک پستان  3- دور ناف یا چین زیر سینه برش ایجاد میشود . جراح پروتز را از بالا یا پایین عضله‌ی دیواره‌ی قفسه سینه در قسمت مورد نظر جا میدهد. پروتز سینه توسط بدن در جای وارد شده  نگه داشته میشود و جابه‌جای آن در زیر پوست کنترل و جلو گیری میشود .
پروتز سینه از لحاظ میزان برجستگی به سه گروه تقسیم میشوند:
Low profile-1 همان پروتز سینه با برجستگی کم
High Profile-2 همان پروتز سینه با برجستگی زیاد
Ultra high profile-3 همان پروتز با برجستگی بسیار زیاد
هم چنین پروتز سینه به لحاظ شکل ظاهری نیز به دو گروه تقسیم میشوند:
۱- انواع پروتز سینه گرد یا همان (round)
 از پروتز سینه گرد جهت برجسته کردن سینه ها بیشتر استفاده میشود این پروتز بافت نرم و خوش‌فرمی دارد و بیشتر افراد این نوع پروتز را انتخاب میکنند.
٢- پروتز سینه اشکی یا قطره اشک (آناتومیکال)
از پروتز سینه اشکی در مواردی که افراد تمایل به حفظ شکل ظاهری طبیعی سینه را دارند بیشتر استفاده میشود و این پروتز ها شکل طبیعی تری دارند. از این پروتز در مواردی که بافت سینه‌ خیلی کم و یا بافت اصلا وجود ندارد ،و یا کسانی که صاحب سینه‌های تخت و بدون فرم و شکل هستند و یا دچار عدم تقارن در سینه‌ها هستند، برای داشتن ظاهر طبیعی‌تر استفاده میشود.
پروتز سینه از نظر جنس و ساختار تشکیل دهنده از سه نوع مواد اولیه تولید میگردد این پروتز ها از لحاظ کیفی تفاوت چندانی با هم ندارند اما در اندازه محل برش هزینه عمل جراحی ویا احساس فرد نسبت به آن تفاوت دارند انتخاب این پروتزها با توجه به شرایط متقاضی وتشخیصص متخصص انجام میشود که شامل:
پروتز سیلیکونی یا ژلی و پروتز «آب نمکی»، و پروتز ثابت یا «Gummy Bear» است.


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT