• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تزریق ژل

تزریق ژل


از تکنیک های زیبایی بدون جراحی است و بمنظور ایجاد اصلاحات مورد نظر در صورت مانند بازگشت و افزایش حجم صورت، برجسته کردن گونه و لب ها، از بین بردن چین و چروک و خط های عمیق لبخند و اخم مورد استفاده قرار میگیرد.
تزریق ژل که بیشتر برای چین و چروک های عمیق بکار میرود بعد از بوتاکس از بیشترین موارد عمل های زیبایی در دنیاست.
انواع مختلف ژل برای تزریق به کار میرود همه این ژل ها مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) میباشند. بیشترین موارد استفاده شامل ژل تزریقی به صورت اسید هیالورونیک میباشد. دلیل استفاده زیاد از این ژل علاوه بر شکل دهی و فرم دهی خوب آن موجود بودن این ماده به صورت طبیعی در بدن انسان میباشد که وظیفه روان کننده بافت های همبند، مفصل های بدن، چشم و پوست، را دارد. بنابراین استفاده از آن علاوه بر اینکه سبب عدم ایجاد آلرژی در بیشتر موارد میشود سبب افزایش رطوبت و کیفیت پوست (از طریق جذب آب به سطح زیرین پوست) میگردد.
با توجه به موارد ذکر شده تزریق ژل( با روش صحیح) اسید هیالورونیک عوارض جانبی دیگری نداشته و سبب بهبود شکل ظاهری سریع، و افزایش کیفیت باطنی پوست صورت نیز میشود.
انواع ژل های موجود
دسته اول ژل های قابل جذب هستند که دارای کلاژن هستند و جذب پوست می شود.
 دسته دوم ژل های دیر جذب هستند که ساختار استخوان مانند داشته و از ترکیبات اسید لاکتیک حاصل شده است.مدت زمان اثر گذاری این ژل ها درحدود 1 الی 1.5 سال است ودر پایان این مدت تبدیل به گلوله های ریز میشوند.
دسته سوم ژل های غیر قابل جذب هستند که مواد تشکیل دهنده آن حاوی ترکیبات اکرولیک است و جذب نشده وگلوله شکل میشوند این دسته از بقیه کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.
با توجه به اثر بخشی سریع و عدم نیاز به جراحی این روش طیف سنی گسترده ای را شامل میشود. از افرادی که برجسته کردن لب ها و گونه ها را میخواهند گرفته تا افرادی که خواهان از بین بردن علایم پیری هستند که با چین وچروک در امتداد خط ابرو و چشم، و دیگر قسمت های بدن همراه است.اگر دوست دارید لب ها و گونه ها برجسته داشته باشید ویا از چین و چروک های عمیق خلاص شوید تزریق ژل راهکار خوبی به نظر میاید.در نظر داشته باشید حتما توسط پزشک متخصص و با مشاوره قبل از انجام این عمل نتایج بهتری خواهید گرفت و مشخص میشود که آیا کاندیدای مناسبی برای این عمل هستید یا خیر.
بیشترین موارد کاربرد تزریق ژل مربوط به برجسته کردن لب وگونه (پروتز لب و گونه) و پروتز چانه و افزایش حجم اجزای صورت است.
 با تزریق ژل میتوان چین و چروک پوست صورت را از بین برد در این متد با تزریق ژل به بخش های مختلف صورت که دارای چین و چروک ها و خط های عمیق هستند و یا خطوط اخم و لبخند و خط های  اطراف چشم و لب را از میان بر میدارند.
با بیشتر شدن سن از شادابی، و حجم صورت کاسته شده که سبب بروز علایم پیری میشود. این علائم بیشتر لب ها، گونه ها و پلک ها را تحت تاثیر قرار میدهد. با تزریق ژل که روشی موثر و بی خطر است میتوان این کاهش حجم را جبران و مناطق گود و فرو رفته را پر کرد.


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT