• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

هایفو تراپی صورت

هایفوتراپی (درمان با هایفو) یکی از بهترین درمان ها برای لیفتینگ صورت و گردن و پوست است و تاییدیه FDA را نیز دارد. مهمترین حسن هایفوتراپی، این است که بسیار ساده است و هیچ عارضه ظاهری روی پوست نمی گذارد و بیمار می تواند بلافاصله به زندگی روزمره اش بازگردد.
هایفو – هایفوتراپی صورت برای کاهش چینهای استاتیک کم عمق و سطحی و کاهش شلی پوست کاربرد دارد (چین استاتیک به چینهایی گفته می شود که در حالت عادی و بدون استفاده از عضلات صورت وجود دارد). همچنین در کمتر کردن چینهای عمیقتر نیز می تواند نقش کمک کننده داشته باشد (ولی چینهای بسیار عمیق را به طورت کامل برطرف نمی کند). هایفو – هایفو صورت بر روی خود پوست هیچ اثری ندارد بلکه بافت های زیر پوستی را مستحکم و سفت می کند. به دلیل اینکه هایفو – هایفو صورت در پوست شما هیچگونه زخم و برشی ایجاد نمی نماید، شما به راحتی می توانید بعد از انجام هایفو، به زندگی عادی روزانه و به کارهای خود ادامه دهید.

Image

امروزه روش های زیادی برای جوانسازی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان بدون هیچگونه عارضه شاهد رفع چین و چروک و آسیب های مختلف پوست بود. به علت این که هر کدام از روش ها معایب و مزایای خاصی دارند متخصصان باید قبل از انتخاب روش به بررسی روش های مختلف بپردازند. در میان روش های مختلفی که امروزه وجود دارد هایفوتراپی صورت یکی از بهترین روش های جوانسازی است.

افرادی که قصد دارند بدون جراحی شاهد جوانسازی پوست صورت باشند میتوانند از روش هایفوتراپی صورت استفاده کنند. این روش در یک جلسه ی یک ساعته انجام میشود و فرد میتواند بعد از انجام هایفوتراپی به کارهای روزمره خود بپردازد.معمولا استفاده از دستگاه هایفوتراپی در مواردی استفاده میشود که شدت چروک های پوستی در حد نرمال باشد.متقاضیان هایفوتراپی صورت
متقاضیان هایفوتراپی صورت افرادی هستند که در صورتشان چین و چروک های ریز وجود داشته باشد به همین دلیل باید به این نکته توجه داشته باشید که با استفاده از این روش به هیچ وجه نمیتوان افتادگی صورت و چروک های عمیق را درمان کرد بنابراین افرادی که قصد دارند به رفع چین و چروک های عمیق بپردازند بهتر است از همان ابتدا به امتحان روش های موثر جراحی و لیفت صورت بپردازند.


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT