• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اسكالپچرا چیست ؟

اسكالپچرا چیست ؟

اسکالپچرا یک ماده قابل تزریق برای ترمیم کلاژن از دست رفته است که توسط FDA تایید شده و اثر آن برای بیش از دو سال باقی می ماند

برای از بین بردن چین های عمیق و سطحی می تواند استفاده شود.

ولی نمی توان برای لب و دور چشم از آن استفاده کرد.

مسلما تمامی درمان ها یا فیلر ها یکسان و به یک منظور ساخته نمی شود ، بعضی ها برای نواحی مختلفی از صورت طراحی شده اند و اثرات متفاوتی نیز دارند.

کرم های کلاژن موسوم برای این ساخته شده که موجب جذب کلاژن از پوست بشود.اگرچه مولکولهای کلاژن بزرگتر از آن هستند که از پوست عبور کنند و جذب شوند پس در حقیقت بیشتر این درمان ها شامل ویتامین ها هستند و رطوبت را برقرار می سازند و به عنوان مرطوب کننده استفاده شده و ظاهر پوست را بهتر می سازند.

مکمل های حاوی کلاژن نیز به این منظور هستند که ساخت کلاژن داخل بدن را تسهیل کنند.اگرچه به خاطر اینکه کلاژن یک پروتئین است هنگام جذب در دستگاه گوارش به مولکول های دیگری تبدیل می شود و بنابراین هیچگونه اثری ندارد.

سم بوتولونیم (بوتاکس) با ضعیف کردن عضلات مخصوصا در پیشانی باعث کاهش چین و چروک می شوند،در مدت چندروز اثر می کنند و پس از چند ماه اثرشان از بین می رود.

 اسکالپچرا باعث تحریک و رشد کلاژن می شود و کمک می کند تا حجم طبیعی صورت حفظ شود و خطوط و چروک ها را به مرور زمان پر کند.

نتایج آن به تدریج و طی مدت درمان که معمولا سه تزریق طی مدت ۳تا۴ماه میباشد به وجود می آید وبرای دوسال باقی میماند.فیلرها مایع یا ژل هستند مانند هیالورونیک اسید یا کلاژن گاوی وخطوط را بر اثر فشار به بالا از بین می برند واثر آن فورا ایجاد شده و برای ماه ها باقی می ماند.محرک های کلاژن برای کاهش خطوط صورت ساخته شده اند واز طریق کار بر روی بافتها و زیر ساختهای عمیق عمل میکنند،اثرات آنها به تدریج ظاهر می شود که معمولا طی دوره درمان ۳تا۴ماه با ۳تزریق میسر خواهد شد وبرای دوسال باقی می ماند ،پلی-ال-لاکتیک اسید( PLLA ) Poly_L_Loctic_Acid که همان   اسکالیچرا است کارش را در لایه عمیق پوست انجام می دهد و کمک به بازسازی بافتهای عمیق کلاژن می نماید بنابراین لایه داخلی و عمیق پوست شما را هدف میگیرد وحجیم مینماید،وقتی دانه های ریزPLLA در پوست جذب می شود موجب تحریک وباز سازی بافتهای کلاژن میگردد و رشته های کلاژن را به تدریج قوی تر میکند وحجم از دست رفته صورت را دوباره برمیگرداند اگر میخواهید ظاهرتان جوانتد به نظر برسد بدون اینکه معلوم شود روی صورتتان کاری انجام داده اید استفاده از اسکالپچرا بهترین انتخاب است.

اسکالپچرا چگونه اثر میکند؟

اسکا‌‌‌‌‌‌‌‌لپچرا از  Poly_L_Loctic_Acid که ما‌‌‌‌‌‌ده ای سازگار با بافت زنده است و در محیط بدن از بین می رود ساخته شده است . بنابراین به تدریج به صورت طبیعی توسط بدن جذب شده و به پزشک این اجازه را می دهد که در بافت های عمیق صورت تزریق را انجام دهد . با گذشت زمان اسکالپچرا به بدن کمک می کند تا کلاژن های از دست رفته را بازسازی نماید و حجم صورت را به حالت طبیعی بازگرداند . برای ایجاد نتیجه مطلوب چندین تزریق طی چند ماه لازم است که تعداد تزریق ها و مدت درمان در هر فرد متفاوت است و بستگی دارد در هر جلسه چه مقدار کلاژن ساخته می شود.

Image

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT