• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

لیزر مو

یکی از کم عارضه ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد، روش لیزر مو می باشد. در واقع اشعه لیزر، نوری تک رنگ و تک طول موج می باشد که بدون آسیب زدن به سطح پوست وارد آن شده و جذب فولیکول های مو می گردند و صد ها فولیکول مو را به طور همزمان تخریب میکند. 

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد 
1- این روش روی موهای سفید تاثیری ندارد.
2- پوست های روشن به این روش پاسخ بهتری میدهند و برای تاثیر بهتر در پوست های تیره باید انرژی دستگاه را کمی بالاتر برد و این یکی از علل ایجاد سوختگی با بعضی دستگاه ها میباشد .که درمرکز بادی زون به علت وجود سیستم کولینگ قوی احتمال وقوع این اتفاق بسیار کم است.
3- اگرچه تا 90 درصد موها احتمالا در جلسه اول از بین میروند ولی فرد حتما باید در فواصل منظم 1 ماهه حداقل تا 4 جلسه درمان را ادامه دهد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
4- اگر فرد آفتاب گرفته باشد یا سولاریوم رفته باشد بهتر است انجام لیزر را تا زمانی که رنگ پوست به حالت عادی برمیگردد به تعویق بیندازد چون احتمال ایجاد لک روی پوست به وجود می آید.

لیزر مو صورت

معمولا برای اینکه به صورت کامل موهای زائد صورت را از بین برد به ۴ جلسه نیاز است در برخی از شرایط افراد باید برای حذف این موها ۸ جلسه را به کار بگیرند.

لیزر مو بدن

برخی از قسمت های بدن مانند دست و پا ،تنه، زیربغل، کشاله ران هستند که با انجام لیزر صورت می گیرند ، در این نواحی می توان از لیزر کمک گرفت که بسیار هم موفق می باشد چون در قسمت های حساسی مثل زیربغل که افراد با روش قدیمی از بین می برند به غدد لنفاوی آسیب جدی وارد می شد در صورتی که هیچ آسیبی با لیزر موهای زائد به غددلنفاوی وارد نمی شد بلکه فقط به راحتی موهای زائد این قسمت از بین می روند.

برای نواحی گفته شده به ۴جلسه نیاز می باشد در صورتی که این موضوع می تواند برای افراد ۵تا۶ جلسه باشد. عموما در کلینیک زیبایی ما افراد از لیزر موهای زائد ۴ الی ۶ می باشد. خوشبختانه امروز در حیطه لیزر موهای زائد هم تکنولوژی پیشرفت کرده و هم دستگاهه جدیدتر شده اند که می توان در نواحی ژنیتال از آن نیز استفاده کرد.

البته باورها و نگرانی های وجود دارد که کاملا در مورد این موضوع اشتباه هستند که لیزر موهای زائد ژنیتال این امکان را دارد که عوارضی را در پیش داشته باشد ، متخصصان و پزشکان اعلام می کنند که هیچ گونه عوارضی در موهای زائد ژنیتال وجود ندارد و شخص به راحتی می تواند این کار را انجام بدهد. در کلینیک لیزر رها افرادی حضور دارند که بسیار آموزش دیده و باتجربه هستند و می توانند این کار را به درستی انجام بدهند.

یکی از روش های که درد سرهای کمتری دارد و بی عارضه محسوب می شود لیزر موهای زائد است که در طول حداکثر زمان ۲۰ دقیقه قادر است این کار را انجام بدهد. هیچ گونه زخمی با انجام لیزر بر روی پوست شخص ایجاد نمی شود بلکه فقط امکان دارد که این ناحیه لیزر شده کمی قرمز شود که جایی هیچ گونه نگرانی نمی باشد و در زمان خیلی کوتاهی از بین خواهد رفت .

لیزر موهای زائد هیچ لک و اسکاری نیز به جایی نمی گذارد . تنها چیزی که باید دقت کنید این است که در نزد پزشکی متخصص و مجرب این کار صورت بگیرد و میزان تعیین انرژی لیزر در طول لیزر درمانی بسیار مهم و ضروری است.

هر چقد میزان کلفتی و تیرگی مو بیشتر باشد لیزر موفق تر است و برعکس این موضوع نیز وجود دارد یعنی اگر موها بور یا کم رنگ باشند تاثیر پایین تری روی مو داشته است که می تواند چیزی حدود ۳۰تا۴۰ درصد سبب حذف موها شوند در صورتی که لیزرهای نیز وجود دارند که می توانند حدود۷۰تا۸۰درصد بر روی این موها تاثیر پذیر باشند.

در رابطه با لیزر موهای زائد این نکته نیز وجود دارد که تعداد جلسه ها به محل موهای زائد نیز بستگی دارد مثلا در صورت عموما موهای که در چانه وجود دارند به نسبت دیگر نقاط صورت به درمان با لیزری قوی تر نیاز دارند و به جلسه های زیادتری برای درمان نیاز داشته ایم. البته این اشتباه دیگری در مورد لیزر موهای زائد وجود دارد که می تواند در موها سبب سفیدی شود ، اما باید بدانید که اشتباه است و هیچ تاثیری بر سفیدی ندارد و پایه علمی نداشته است .

لیزر موهای زائد دارای دستگاههای متفاوتی می باشد که در هر کلینیک از یک یا چند دستگاه استفاده می کنند البته پزشک با توجه به سن ، جسنیت ، ضخامت مو و …. از آنها برای حذف موهای زائد استفاده می کند.

لیزر مو از جمله خدماتی است که در مرکز بادی زون انجام می شود.از دیگر خدمات این مرکز به لیفت صورت می توان اشاره نمود.

 
Image

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT