• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

انواع پروتز سینه

از جراحی های محبوب که امروزه بسیاری از بانوان از این عمل استقبال کرده اند پروتز سینه است ، معمولا بانوانی که سایز سینه های آنها کوچک است برای این جراحی کاندید مناسبی می باشند ، با انجام پروتز سینه شخص اعتماد به نفس قابل توجهی پیدا می کند زیرا این عمل سبب جذابیت بیشتر شخص می شود .
دو نوع کلی پروتز سینه موجود است:
سالین و سیلیکون.
هر دو از پوسته بیرونی سیلیکون تشکیل شده است؛ تفاوت در چیزی است که داخل ایمپلنت است.
پروتز سالین با سالین و آب شور استریل پر شده است و پروتز سیلیکون با ژل سیلیکون پر شده است.

تفاوت مهمی در امنیت پروتز سیلیکون و سالین وجود ندارد. اما هر کدام از انها جوانب مثبت و منفی خودش را دارد.
پارگی. پارگی ها خطرناک برای هر دونوع ایمپلنت سینه است. پروتز ممکن است به علت خطای جراحی، افتادن یا خیلی بندرت – در فشاربر سینه طی ماموگرافی ایجاد شود. اما مفهوم پارگی کمی برای این دو نوع متفاوت است.

پارگی پروتز سالین به آسانی قابل تشخیص است. پستان به سرعت شکلش را در طول روزهایی که مایع نشت می کند تغییر می دهد. اگر پروتز سالین دچار مشکل شود همه ی نشتی اش آب نمک است. آب نمک بدون خطر جذب بدن می شود.

اطلاع از پارگی پروتز سیلیکون مشکل تر است. هنگامی که ایمپلنت دچار پارگش شود، نشت سیلیکون در بدن باقی می ماند. گاهی اوقات به خارج از پستان و داخل گره های لنفاوی پخش می شود. با وجود اینکه وحشت اور به نظر می رسد اما مطالعات نشان نداده اند که منجر به افزایش خطر ابتلا به بیماری می شود. با این حال اگر پارگی سیلیکون رخ دهد دکترشما احتمالا توصیه به بیرون آوردن ان خواهد کرد.

پارگی در پروتز سیلیکون پستان اغلب “خاموش” است به این معنی که بیمار و پزشکان ممکن است متوجه آن نشوند. و تنها با MRI قابل شناسایی است. به همین دلیلFDA پیشنهاد می کند که زنان با پروتز سیلیکون سه سال بعد از پروتز ام آی آر را انجام دهند و هر دوسال یکبار بعد از آن تکرار کنند. ام آرآی ممکن است تحت پوشش بیمه شما قرار نگیرد. در طول زندگی یک زن هزینه ام آر آی ممکن است از هزینه جراحی پروتز اصلی بیشتر شود.
برای انجام پرتز سینه به کلینیک پروتز سینه در سعادت آباد با نام بادی زون مراجعه نمایید.

Image

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT