• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تزریق چربی

 یکی از روش های از بین بردن چروک های پوستی تزریق چربی است که از روش های دیگر مثل بوتاکس و تزریق ژل کمی مناسب تر برای بدن می باشد.

تزریق,یک فرآیند سه مرحله ای می باشد که شامل برداشتن چربی از یک نقطه بدن، تصفیه کردن چربی برداشته شده، و در نهایت تزریق سلول های چربی به محل های مورد نیاز می باشد.
با افزایش سن و یا لاغری شدید بافت های صورت بتدریج کم شده وتحلیل می روند. و صورت به حالت خالی و افتاده در می آید. در اینگونه موارد می توان برای پر کردن مناطق خالی از مواد پرکننده استفاده نمود. یکی از راه های جدید و مناسب برای این موارد استفاده از تزریق چربی و تزریق سلولهای بنیادی چربی است. این سلول ها از خود بدن فرد گرفته می شود ، بنابراین کاملا با بدن سازگار بوده وعوارض جانبی ندارند. تزریق موارد کوچک درکلینیک با بی حسی موضعی انجام می شود. این سلول ها ماندگاری بالایی داشته وپس از ۲ تا ۳ جلسه تزریق کاملا در محل باقی مانده و دیگر نیازی به تزریق بعدی نیست و اثر آن بصورت طولانی ماندگار است.
برداشتن چربی
روش انتقال چربی با لیپوساکشن برای برداشتن چربی اضافی از اندام های اهدا کننده شروع می گردد که این اندام ها می تواند شکم، باسن، ران ها و سایر اندام های مانند آن باشد. به منظور برداشتن سلول های چربی آسیب ندیده، فقط به مقدار بسیار کمی لیپوساکشن نیاز می باشد. این سلول های چربی از بخش اهدا کننده با یک سوزن نمونه برداری زیر پوستی یا یک لوله مخصوص کانولا برداشته می شود و این فرآیند به صورتی طراحی شده که حداقل آسیب به سلول های چربی وارد شود.
یکی از مزایای انتقال چربی این است که در این روش امکان بر طرف کردن دو مشکل بطور هم زمان وجود دارد. در این حالت چربی از نقاطی از بدن برداشته می شود که سطح تمرکز چربی در آن بسیار زیاد است. بیمار و پزشک وی با یکدیگر صحبت می کنند تا تصمیم بگیرند کدام قسمت بدن برای برداشتن چربی مناسب است و بیمار بیشتر از همه علاقه مند به برداشتن چربی از کدام قسمت بدن خود می باشد.
جدا کردن سلول های چربی
هنگامی که به مقدار کافی چربی پوست از بافت اهدا کننده گرفته شد، چربی با سرعت بسیار زیاد در سانتریفیوژ چرخانده می شود تا به این ترتیب بتوان سلول های چربی را از ناخالصی ها و مایع اطراف آن جدا کرد. در این مرحله سلول های چربی آسیب دیده از نمونه گرفته شده خارج می شوند. در نهایت فقط از سلول های کامل، آسیب ندیده و تمیز چربی برای انتقال و تزریق چربی به صورت استفاده می گردد.
تزریق مجدد سلول های چربی
انتقال چربی با تزریق مجدد سلول های چربی به بافت های هدف بر روی صورت (تزریق چربی در گونه، به لب و زیر چشم) کامل می شود. در این زمان، پزشک قبلاً محل های نیازمند تزریق چربی صورت را مشخص کرده و سعی می کند با تزریق مقدار چربی مناسب موارد اشکال را اصلاح کرده یا یک ظاهر جدید برای بیمار ایجاد کند ( پروتز ساق پا با تزریق چربی ) . در این مرحله با استفاده از یک سرنگ مخصوص زیر پوستی، پزشک سلول های چربی را در محل مورد نیاز پوست تزریق می نماید تا به این ترتیب بتوان به نتایج دلخواه پس از تزریق چربی دست پیدا کرد.
مرکز بادی زون کلیه خدمات تزریق چربی , بوتاکس , تزریق لب و ... را انجام می دهد.
Image

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT