• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

میکرو پیلینگ

Micro peeling(میکرو پیلینگ )

این دستگاه شامل همه انواع روش های میکروپیلینگ می باشد.

Micro crystal peel( میکرو کریستال پیل)

این سیستم به وسیله یک وکیوم قدرتمند و هیدروکسید آلومینیوم نرم کار میکند که با تین دو منجر به پوسته برداری ملایم از سطح پوست و برداشتن سلول های مرده پوست می شود که در نهایت منجر به آشکار شدن پوستی لطیف تر و تازه تر تر زیر می شود.

عمل خراشیدن پوست همچنین سلول های پوست را برای ساختن کلاژن و تشکیل الاستین تحریک می کند. درمان هر ۷تا ۱۰ روز یکبار می باشد در طی دوره ۶ تا ۱۲ جلسه انجام می شود . سپس جاسات ماهیانه تا نتیجه ثابت باقی بماند .

Diamond peel(دیاموند پیل )

دیاکوند یک پیشرفت خلاقانه از میکروکریستال می باشد .یک روش غیرتهاجمی برای بازسازی پوست است که با سر دیاموند استریل باعث لایه برداری سطحی پوست می شود و به وسیله وکیوم سلول های مرده و آلوده را از سطح پوست برمی دارد.

این کار باعث ازبین رفتن لایه های شاخی پوست می شود و باعث می شود که منافذ باز چین و چروک و دانه های سرسیاه و سرسفید و لک های پوستی نابود شوند و تمامی این ها باعث برقرار شدن تغذیه مناسب و فعالیت مجدد پوست می شود که در نهایت موجب طراون و شادابی پوست می گردد.

Jet peel(جت پیل)

دستگاهی است که با استفاده از فشار آب و اکسیژن منجر به پاکسازی پوست می شود و تاثیر بسیار زیادی روی بافت پوست و قوام پوست دارد.باعث کاهش چین و چروک و ازبین رفتن سلول های مرده روی صورت و جوانسازی پوست می گردد و همچنین برای ازبین بردن جوش های سرسفید ، سرسیاه و کمدوم ها موثر است و آن ها را بدون درد و به راحتی ازبین می برد .این دستگاه غیر از همه مناطق صورت برای گردن و دکلته نیز به کار می رود. همچنین برای پاها و شکم تاثیر خوبی دارد. در درمان جوش با پاکسازی عمیق توسط فشار اکسیژن باعث بهبودی سریع آن می گردد.

Hydro peel

با استفاده از فشار آب یا نرمال سالین باعث لایه برداری و برداشتن سلول های مرده از سطح پوست می شود و همزمان این دستگاه می تواند مواد غذایی لازم را که برای سلامت و بهداشت پوست لازم است مانند ویتامین ها بخصوص E , B , C  را برای پوست تامین نماییم.

همچنین به راحتی باعث ایجاد احساس نشاط ، طراون و تازگی و آبرسانی پوست می شود که می تواند برای هفته ها باقی بماند . هیچ درد یا عارضه ای مانند قرمزی و خراشیدگی ندارد .شما از انجام این کار بسیار راضی و خوشحال خواهید بود.
در مطالعات اخیر تاثیر میکرونیدلینگ از سایر روش های تهاجمی از قبیل لیزر فراکشنال و لایه برداری شیمیایی(پیلینگ) موثرتر گزارش شده است چراکه عمق نفوذ و تاثیر لیزر در حد لایه سطحی اپیدرم بوده(حداکثر 62.5 میکرومتر) و در صورت نفوذ به لایه درم ایجاد اسکار و هیپوپیگمنتاسیون می نماید و این در حالی است که در میکرونیدلینگ عمق نفوذ سوزن ها به لایه درم می باشد (تا 2000 میکرومتر) و روند کلاژن سازی و بازسازی پوست با افزایش جریان خون موضعی در این لایه عمقی تحریک می شود . 

 

Image

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT