• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پی آر پی مو

پی آر پی مو

پی آر پی (PRP) یا پلاسمای غنی‌ از پلاکت یکی از روش های درمانی نوین با هدف بهبود مکانیزم طبیعی ترمیم بدن در ارتباط با عملکرد اسکلتی_عضلانی می باشد و موجب تسکین درد و کاهش ناراحتی و مشکلات بیمار می گردد.
اساس کاربرد این روش بکارگیری توان بیولوژیک بدن برای ترمیم خود در مقابل آسیب‌ ها می باشد.
پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خونی است که با قرار دادن در دستگاه سانتریفیوژ و چرخش با دور سریع، پلاسمای آن از سایر بخش‌های خون جدا می گردد.
پلاسمای غنی از پلاکت به تاندون‌ ها، رباط‌ ها، عضلات، مفاصل و دیسک‌ های آسیب دیده که سبب بروز درد شده اند و با سایر روش ها تسکین نیافته اند تزریق می شود.
در پی آر پی سلول‌ های فعالی را که در روند ترمیم آسیب ایجاد شده موثرند از خون جدا شده و با غلظت بالا به محل مورد نظر تزریق می شود.
تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت می‌تواند موجب افزایش تعداد سلول‌ ها و ترمیم بافت آسیب دیده به ویژه در غضروف و لیگامان ها شود.
پی آر پی مو
پی آر پی مو از جمله روشهای درمانی ریزش مو است که در دو دهه اخیر طرفدارانی را به سمت خود جذب نموده است.
وقتی فولیکول های مو و یا ریشه موها سالم است، رشد موها نیز طبیعی است. فولیکول های مو به دلیل تغذیه شان توسط خون زنده می مانند. وقتی ما پلاکت ها را توسط پی آر پی به محل فولیکول آسیب دیده مو وارد می کنیم، مکانیسم ترمیم زخم به صورت طبیعی تقویت می شود. برخی پزشکان در سراسر جهان بر این باورند که پی آر پی مو می تواند برای تحریک رشد فولیکول های مو، جهت جلوگیری از ریزش مو مورد استفاده قرار گیرد.
در PRP هیچ خطر واکنش آلرژی، حساسیت بیش از حد، یا جسم خارجی مطرح نیست پس یک انتخاب مطمئن برای بسیاری از بیماران می باشد.
Image

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT