• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پاکسازی پوست

پاکسازی صورت

پاکسازی صورتضروریات پاکسازی صورت و پوست: از پوست بدن به عنوان اولین سد دفاعی بدن یاد میشود و یکی از نقش های مهم آن در بدن انسان دفع مواد زائد از طریق پوست است این کار توسط غدد عرق انجام میشود. پس برای داشتن پوست زیبا و پوست صورت زیبا نیازمند پاکسازی صورت هستید پوست صورت از هر نوع لازم است هر بیست روز یک بار پاکسازی شود. با پاکسازی صورت منافذ پوست باز شده و پوست سالم و با طراوت خواهید داشت. پاکسازی صورت سبب از بین رفتن آلودگی‌های سطحی میشود و حذف لایه اضافی که بر اثر نشستن گرد و غبار بر روی پوست ایجاد شده است نیز با پاکسازی صورت امکان پذیر خواهد بود ، با پاکسازی صورت جوش های سر سیاه ولایه آلودگی ها از سطح پوست حذف میشوند و مواد معدنی و اکسیژن دار از طریق منافذ باز شده پوست به لایه درم پوست (لایه‌ درونی  حاوی کلاژن) خواهند رسید. با رسیدن مواد مغذی کافی و باز بودن منافذ پوست جوان سازی، تازه و شاداب شدن پوست حاصل خواهد شد.
لازمه داشتن پوستی زیبا لازم مراقبت از آن است و پاکسازی صورت در جهت مراقبت از پوست و حتی جلوگیری از چین وچروک از اهمیت زیادی برخوردار است. پاکسازی صورت از طریق روش‌های متفاوتی انجام میشود که شامل استفاده نمودن از انواع کرم‌ها و ماسک‌ها ، انواع بخور سرد و گرم و یا روش میکرو است.
 پاکسازی صورت به روش های زیر انجام میشود:
پاکسازی پوست با استفاده از اسید میوه
انواع اسیدهای میوه‌ای که تحت عنوان آلفا هیدروکسی اسید یا AHA نام دارند، در پاکسازی پوست چرب یا خشک مورد استفاده قرار میگیرند. این اسید میوه‌ای در غلظت‌های بالا فقط توسط پزشک تجویزمیشود و این اسید در خیلی از کرم های لایه بردار صورت با غلظت کم استفاده شده است.
پاکسازی صورت با بخور
پاکسازی صورت با بخور گرم و یا بخور سرد انجام میشود.
برای خور گرم ابتدا با پاکسازی صورت با پنبه و شیر پاک کن شروع میکنیم فراموش نکنید همیشه پنبه از بالا به پایین کشیده شود و به جای استفاده از شیر پاک کن جهت پوست خشک از شیر، جهت پوست‌ چرب از آبلیمو، و جهت پوست‌ معمولی از ماست میتوان استفاده نمود. سپس تمیز کردن صورت با پنبه و لوسیون متناسب با پوست است لوسیون مناسب همه نوع پوست عرق شاطره و کاسنی میباشد مرحله بعد ماساژ صورت جهت گردش خون بهتر انجام میشود و ماساژ بهتر است باید با دو انگشت بلند و بسیار آهسته انجام گردد.سپس 20 دقیقه صورت را بخور و بعداز آن اقدام به خارج کردن جوش های سر سیاه در صورت وجود میکنیم. بعد از اتمام استفاده از ماسک طبیعی و کرم های نرم کننده مناسب است.
پاکسازی صورت  با روش میکرو
در روش میکرو یک دستگاه به نام میکرودرم ابریشن مورد استفاده قرار میگیرد که با ساکشن پوست و پاشیدن پودر هیدروکسید آلومینیم بر سطح پوست سبب کنترل میزان ترشح چربی میشود البته تا حدی. و لکه ها و فرو رفتگی های عمیق ناشی از جوش پوستی و مشکلات مرتبط با آکنه یا جوش صورت را از بین میبرد.


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT