• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

میکرونیدلینگ و درمارولر

درمارولر

درما رولر (میکرو نیدلینگ ):
امروزه روشی جدید بنام micro needling و یا Derma Roller امیدهای بسیاری را ایجاد کرده است. این روش بسیار ایمن بوده و کارایی بالایی در کنار استفاده ازسلولهای بنیادی دارد. در واقع درما رولر یک روش جهت دارو درماني و تغذيه پوست است  که شامل یک رول غلطان می باشد که حاوي تعداد زيادي سوزنهاي بسيار ظريف از جنس تيتانيوم و استنلس استيل است. با حرکت دادن اين رول در عرض 5 دقيقه بيش از 25000 منفذ ظريف در سطح اپيدرم و درم ايجاد مي شود و اين درحالي اتفاق مي افتد که هيچگونه تخريب و آسيبي در سطح اپيدرم ايجاد نمي شود.
در حالت عادي مواد به راحتي وارد سد پوستي نمي شوند و جذب آنها بسيار کم و در حد 0.3 درصد مي باشد در حاليکه با اين روش بدون هيچگونه آسيبي مقدار نفوذ دارو به بيش از چند 100 برابر مي رسد.
Derma Roller باعث افزايش قدرت ترميمي پوست، تحريک کلاژنسازي و افزايش پروليفراسيون اپيدرم مي شود و با عوارض جانبي ناچيز (در حد قرمزي و تحريک مختصر) بسيار مطمئن و مقرون به صرفه است. همچنين مي توان بر روي هر منطقه از بدن و هر نوع تيپ پوستي بدون نگراني کار کرد.
هدف از (Collagen Induction Therapy (CIT ،تحریک تولید  نسج منظم پوست  در لایه های پایین تر پوست (لایه   درم) میباشد در حالیکه به لایه محافظ پوست (لایه اپیدرم) آسیب وارد نمی گردد دراین طریقه تعداد زیاد ی از  سوزن کوچک، نازک وظریف بصورت تکرار تو سط غلطک بنام درما رولر derma roller   و یا یک دستگاه برقی اتوماتیک به پوست نفوذ نموده سبب  شکستن رشته های کولاژن  سابقه  و تحریک تولید الیاف الاستین و کولاژن جدید در لایه های عمیق پوست میگردد البته الیاف کولاژن و الاستیک نقش مهمی را در شادابیت پوست داشته و کم شدن آنها سبب ایجاد چین و چروک پوستی ، افتادگی پوست و از بین رفتن الاستیکیت پوست میگردد. در نتیجه  Collagen Induction Therapy  پوست ، صاف، ضخیم تر و منظم تر میگردد. برخلاف طریقه های جوانسازی پوست با لیزر و لایه برداری شیمایی که سبب صدمات موقتی طبقه سطحی یا اپیدرم پوست میگردند در ین طریقه طبقه سطحی پوست که رول مهمی را در محافظت پوست از عوامل محیطی دارد سالم باقی. برای سلامت  پوست و داشتن صورت جوان ما نیاز به پوست مرطوب، با رنگ طبیعی و یکنواخت ، بدون چین چروک پوستی و ساختمانهای پوستی منظم داریم که میتوان این حالت را باCIT ایحاد نمود.
 در( Collagen Induction Therapy (CIT ، سوزنهای کوچک که دارای طول 0.5 تا 2.5 ملیمتر می باشند بصورت گروهی و به تکرار به پوست نفوذ نموده سبب سوراخهای بسیار کوچک در سطح پوست گردیده که خیلی زود ترمیم گردیده و قابل دیدن نمیباشد ،البته دراین جریان خونریزی نقطه ای که بیشتر از چند ثانیه طول نمی کشد رخ  خواهد داد که به سرعت متوقف میگردد. که تاثیرات مهم و مفید این تداوم درقسمت های پایین تر پوست یا همان لایه درم پوست رخ میدهد که دراین نواحی سوزنها سبب شکستن الیاف یا رشته های کولاژن گردیده و سبب آزاد شدن فاکتورهای مهم رشد یا growth factors گردیده که این خود سبب تحریک حجرات فیبروبلاست و تولید الیاف کولاژن می گردد.
از درما رولر (میکرو نیدلینگ) جهت موارد زیر می توان استفاده نمود:
جوانسازی پوست.
بهبود اسکار آکنه.
سفت کردن پوست.
رفع لک های پوستی.
بهبود منافذ باز پوست.
شفاف سازی پوست صورت.
بهبود وضعیت ظاهری اسکار ها.
رفع استریا وخطوط چاقی ولاغری.
رفع چین وچروک های ظریف پوستی.
درمان ريزش مو و تحريک رشد مجدد مو.
کاهش اسکار خطوط بارداري Stretch Mark
 کاربرد در انجام PRP و مزوتراپي که تاثيرات آنها را بصورت معجزه آسايي تا حدود ۱۰۰ برابر افزايش ميدهد.

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT