• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پروتز گونه

پروتز گونه

پروتز گونه

برای برجسته کردن گونه‌ها و زیباتر کردن آنها کارهایی را می‌توان انجام داد که یکی از آنها پروتز گونه است. افراد با ساختار ضعیف گونه یا صورت صاف و باریک و بدون برجستگی می‌توانند با پروتز گونه زیبایی بیشتری به چهره خود بدهند. البته بالا رفتن سن نیز می‌تواند موجب شود که شکل آنها تغییر کند و با این عمل می‌توان فرم آنها را بهبود بخشید.
مواد اولیه پروتز گونه از مواد ترکیبی گوناگونی هستند که از مواد سفت تا انعطاف‌پذیر متغیر است. پروتز گونه با شکل‌های مختلف و متناسب با صورت هر فرد قابل انجام است. انواع پروتز گونه مانند پروتزهای سیلیکونی با بافت ادغام نمی‌شوند و بعدها می‌توان به آسانی آنها را جدا کرد، اما پروتز هیدروکسی آپاتیت با بافت استخوان ادغام و جزئی از ساختار آن می‌شود.
نوع سیلیکونی بهترین شیوه است، به دلیل این که این ماده سال‌ها است در جراحی‌های مختلف در بدن استفاده می‌شود. پروتز سیلیکونی نرم است و با آناتومی اندام‌های بدن به‌خوبی سازگار است و هیچ احساس تیزی ایجاد نمی‌کند. پروتز گونه یک روش جراحی ایمن و کم‌خطر است و تا کنون پروتزهای زیادی ساخته شده‌اند و هیچ واکنش حساسیت زایی گزارش نشده است. پروتزها به وسیله جراح به طور سفارشی ساخته می‌شوند.
زمانی که پروتز گونه با یک روش جراحی زیبایی صورت همراه شود، می‌توان پروتزها را با همان یک بار برش‌ پروتز را نیز قرار داد. اما اگر به همراه روش‌های دیگر انجام نشود، باید با ایجاد برش‌های کوچکی در دهان یا پلک پایینی در روی گونه قرار گیرد. بخیه‌ها نیز پس از 10 روز جدا یا حل می‌شوند.
یک هفته بعد از جراحی افراد می‌توانند به زندگی عادی برگردند و 3 تا 4 هفته بعد نیز ورزش و فعالیت‌های سنگین انجام دهند. کمی کبودی و ورم ممکن است تا 2 هفته قابل مشاهده باشد که با کمپرس یخ می‌توان آن را کمتر کرد. برای پیشگیری از عفونت مصرف آنتی بیوتیک‌ها با تجویز پزشک توصیه می‌شود. در عرض چند هفته نتایج نهایی به خوبی نمایان می‌شود. پروتز در واقع در استخوان در زیر پوست با یک پیچ سفت می‌شود و به همین دلیل دائمی است و در صورتی که آن را نخواهید می‌توان آن را از صورت خارج کرد.

مرکز بادی زون آماده خدمت رسانی در زمینه انواع پروتزها به مشتریان عزیز می باشد.

انواع پروتز گونه

گونه‌ای: پروتزهای گونه‌ای به طور مستقیم در استخوان گونه قرار داده می‌شوند و برجستگی زیادی دارند.
زیر گونه‌ای: پروتزهای زیر گونه‌ای گونه‌ها را کاملاً پر می‌کنند و افتادگی و لاغری صورت را می‌پوشانند.
ترکیبی: پروتز ترکیبی وضعیت استخوان گونه و گونه را بهبود می‌بخشد.

عوارض پروتز گونه

• حساسیت به داروی بیهوشی
• عفونت
• عدم تقارن در زمان جا گذاری پروتزها

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT