• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پروتز چانه

پروتزچانه

پروتزچانه

پروتز چانه با تغییر ابعاد چانه باعث بهبود تناسب صورت می گردد و چانه کوچک را با افزایش پهنا ، ارتفاع یا جلو آمدگی آن بزرگ تر می کند تا هاغرمونی صورت بهتر شود اگر چه یک روش جراحی کوچک است اما تاثیر قابل توجهی بر ظاهر شخص دارد .

پروتز چانه 
 چانه یکی از اجزای برجسته‌ی صورت است که درست در میانه‌ی صورت قرار دارد و بنابراین شکل و فرم چانه تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر چهره‌ی شما دارد. پروتز‌های چانه برای بهبود فرم چانه و افزایش برجستگی آن و یا تغییر دادن کلی شکل چانه، به کار می‌روند. جراحی کاشت پروتز چانه را می‌توان با جراحی‌های دیگری از جمله جراحی لیفت صورت و جراحی زیبایی بینی یا دیگر جراحی‌های زیبایی صورت، ترکیب کرد تا بتوان تعادل و تقارن اجزای صورت را به بهترین نحو ممکن بهبود داد و شما را به ظاهر دلخواهتان رساند.

متقاضی مناسب برای جراحی پروتز چانه
متقاضیان مناسب برای پروتز به منظور برجسته سازی چانه افرادی هستند که چانه‌ی آن‌ها عقب‌رفته است و یا خطوط فکی آن‌ها حالت افتادگی دارد. بهترین کاندید مناسب برای این جراحی افرادی هستند که از سلامت عمومی برخوردار هستند و در مورد نتایج جراحی خود انتظارات واقع‌بینانه دارند. افرادی که می‌خواهند این جراحی را انجام دهند معمولاً دارای چانه‌ی عقب‌رفته و کوچک هستند که برجستگی کامل را ندارد و به همین خاطر خطوط فکی صورت آنها با دیگر اجزای صورت، تقارن کافی ندارد.

مزایا
این عمل جراحی موجب فرم دادن به شانه و رفع بدفرمی آن می‌شود و هرگونه عدم تقارن و اختلال در شکل یا سایز چانه را برطرف می‌کند.
بزرگ کردن چانه موجب می‌شود که برجستگی و فرم کلی صورت ساختار یافته و جذاب‌تر شود.
انجام این درمان موجب افزایش اعتمادبه‌نفس فرد می‌شود.
پروتز فک و چانه معمولا دارای شکل و سایز‌های مختلف است که بیمار می‌تواند با توجه به شرایط خود، هریک از آن‌ها را انتخاب کند.
پروتز چانه را در صورت درخواست بیمار می‌توان به راحتی نیز خارج نمود.
بزرگ کردن چانه باعث تقارن بیشتر در صورت شده و موجب می‌شود اجزای صورت با یکدیگر بیشتر متناسب باشند.
جراحی کاشت پروتز چانه، جراحی نسبتاً ساده‌ای است.


© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT