• 22382517 _ 22382529
  • 09123179780
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

لیفت صورت و ابرو

لیفت صورت و ابرو

اقدامات بعد از عمل لیفت صورت ( Face lift  )
1-    24 ساعت در بیمارستان خواهید بود.
2-    وضعیت خوابیدن: زیر سینه (در حالت 45 درجه)، زیر تخت بالا باشد به مدت یک هفته .
3-    کمپرس سرد ناحیه صورت تا 48 ساعت هر نیم ساعت 5 تا 7 دقیقه به کار برده شود.
4-    درن ( لوله ای که ترشحات خونابه ای را خارج می کند ) معمولا 24 ساعت بعد از عمل خارج خواهد شد. در بعضی مواردلازم است 2 تا 3 روز بیشتر بماند.
5-    روز اول بعد از عمل کمی کبودی و ورم خواهید داشت.روز دوم تا چهارم کبودی بیشتر خواهد شد و کاملا طبیعی است. از آن پس، به تدریج کاهش می یابد. کبودی معمولا تا 3 هفته برطرف می شود.
6-    چنانچه تزریق چربی انجام نشده باشد در نواحی کبودی می¬توان از روز چهارم کمپرس گرم ( توجه شود داغ نباشد چون پوست کمی بی حس است و متوجه سوختگی نمی¬شوید) یا دستمال گرم 5 تا 7 دقیقه هر نیم ساعت به کار ببرید.
7-    روز دوم یا سوم بعد از عمل می توانید حمام نمایید. روی برش ها پمادی که نسخه شده، بمالید و با شامپو بچه سر خود را بشویید .
8-    هماتوم ( تجمع خون در ناحیه عمل ) در حدود %5 تا 6% موارد اتفاق می افتد که معمولا در 24 ساعت اول( زمان بستری) معلوم می شود .( که اگر زیاد باشد نیاز به تخلیه آن در اتاق عمل می-باشد). ولی چنانچه پس از مرخص شدن برآمدگی یا برجستگی واضح  در نواحی عمل مشاهده نمودید تماس گرفته یا مراجعه نموده.
9-    احساس کشش، گزگز و مورمور شدن تا چند هفته ممکن است داشته باشید .
10-    فرم نهایی را 3 ماه بعد از عمل خواهید دید .
11-     آرایش از روز سوم- چهارم و رنگ مو از روز 12 به بعد می توانید انجام دهید .
12-    از چرخاندن شدید سر به چپ، راست، بالا و پایین تا 3 هفته خودداری نمایید. همچنین از جویدن غذاهای سفت و باز کردن زیاد دهان در این مدت ( تا 3 هفته ) اجتناب نمایید .
13-    روزهای اول به علت ورم چروک های ریز صورت دیده نخواهند شد پس از برطرف شدن ورم، چروک های ریز و شیار‌های خنده، گوشه لب و زیر چشم دوباره نمایان می شوند که این طبیعی بوده و نتیجه واقعی عمل شما در حالت تورم نمی¬باشد .
14-    چروک های ریز دور لب و اطراف چشم با جراحی لیفت صورت برطرف نخواهند شد و برای بهتر شدن نیاز به اقدامات دیگر مثل Dermabrasion  یا Peeling و یا لیزر خواهد داشت .
15-    ممکن است لازم باشد 6 ماه بعد از عمل 1 بار دیگر تزریق چربی انجام گردد ( هزینه مجزا خواهد داشت )
16-    چنانچه نیاز به رتوش داشته باشید حداقل 6 ماه ترجیحا یکسال باید از عمل گذشته باشد ( هزینه کلینیک یا بیمارستان به عهده شما می¬باشد.)

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد BODY ZONE محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT